Noma

Traktortehnikas noma Instrumentu noma

Tirdzniecība

Jauna tehnika Instrumenti un iekārtas

Serviss

Darba apģērbs

Kontakti

 

 

SIA “Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Latvija” ir starptautisks Vācu uzņēmums ar vairāk kā 80 gadu lielu pieredzi, būvniecības tehnikas nomas, tirdzniecības un servisa jomā.

Latvijā uzņēmums darbojas kopš 2004.gada. un pateicoties  Rietumeiropas pieredzei ir ieguvis stabilas pozīcijas tirgū, nodrošinot saviem klientiem augstākā līmeņa servisu, individuālu pieeju un efektīvus risinājumus arī nestandarta situācijās.

Uzņēmuma uz ilgtermiņa sadarbību balstītā stratēģija ir pamats augstajai kompetencei un profesionālajai pieejai, ko nodrošina Kurt Koenig pieredzējušie darbinieki, kuri zināšanas par nozari un tās specifiku ir ieguvuši un regulāri papildina pie speciālistiem Vācijā, nodrošinot  klientus ar konsultācijām par inovatīvajiem risinājumiem un modernākajām tehnoloģijām nozarē.

SIA “Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Latvija” mērķis ir nodrošināt savus klientus ar augstākās klases celtniecības nozares aprīkojumu un servisu, piedāvājot visplašākā sortimenta risinājumus.

Garantēts! Tieši to nozīmē mūsu jaunais logotips. Tas mūsu klientiem skaidri nodod vēlamo ziņu. Kā kvalitātes zīmogs tas veido tiltu starp pagātnes sadarbību un nākotnes stratēģiju, jo kronis vienmēr ir bijusi nozīmīga Kurt König identitātes daļa.

Skatīt vairāk